Články
SLOVAN NÁRODNÝ SNEM JEDNOTY bol na stretnutí s bratom zo Srbska,s kniežaťom Janom Zvarom,ktorého korene siahajú na Slovensko.O spolupráci Slovanov niet pochýb. Niekolko hodinový rozhovor nás posunul a ľudí našich vlasti veľmi ďaleko. Vieme teraz keď sme sa ubezpečili, že máme nastolenú správnu cestu v Slovane Národného snemu jednoty. V mene Slovana sa chcem poďakovať za dôveru, ktorú mi prejavil.Verime,že sa v najbližšom čase stretneme s ďalšími Slovanskými národmi, ktorí majú cieľ, ľudová vláda. Preto výzva pre slovenský národ je jasná.SLOVAN STOJÍ PRI SRBSKÝCH BRATOCH
SLOVAN NÁRODNÝ SNEM JEDNOTY poukazuje ,ako sú veľkí vlastenci prenasledovaní Nakou.Výsluchy dookola nedavajuce zmysel ,nerešpektovanie ústavy, to je proces i na súdoch a práca progresívcoch riadených anglosackym systémom. Pán Daniš pre koho pracujete ?Viete ,že sa Vám to vráti. Vaša sila padne na zjednotení národa, na ktorej vo veľkom podieľa Jožko Minco Hladik. Keby Slovensko malo takých vlastencov na tisíce nebolí by sme sa ocitli v otrokárskej spoločnosti bez právneho systému.
SLOVAN, SLOVAN SLOVAN
SLOVAN NÁRODNÝ SNEM JEDNOTY -ĎAKUJEME ZA DVOVERU VŠETKÝM SLOVÁKOM A SLOVANOM.NAŠA CESTA JE JASNÁ. VLÁDA ĽUDU, S ĽUDOVÝM PREZIDENTOM.
VYSTUPENIE ZO ZLOČINECKÝCH ORGANIZÁCII WHO,EU,NATO ,OSN.
ZRUŠIŤ MIMOVLÁDKY S AMERICKÝM DOSAHOM .DNES POSIELAME SLOVANISTI PODPORU SRBSKÉMU ĹUDU A BUDEME STAŤ PRI NICH ,AKO BRATSKY NÁROD. PRETO VYZÝVAME VŠETKY SLOVANSKÉ NÁRODY, ABY SA POSTAVILI ZA SRBSKÝ NÁROD. FAŠISTI Z NATO MAJÚ SVOJ CIEĽ. PRETO SME SA POSTAVILI PROTI POLITICKÝM STRANÁM NA SLOVENSKU, KTORÉ MAJÚ V ŠTRUKTÚRACH EU A NATO. LEN NAIVNÍ ĹUDIA SI MYSLIA,ŽE VOLBY NIEČO ZMENIA.VLADA ANI OPOZICIA NIE ŠÚ VLASTENECKE A PRE NÁROD. UPOZORNUJEM NA PROGRESIVCOV NIEKOĽKO ROKOV .FAŠISTICKÉ PROGRESIVNE SLOVENSKO UROBIA VŠETKO PRETO ,ABY TU VLÁDLI.TU POMÔŽE ,LEN MOC VZIAŤ ZA KAŽDYCH PODMIENOK DO SVOJICH RÚK,ABY TU BOLA VLÁDA ĽUDU. MÁME HISTORICKÚ MOŽNOST. TÝMTO ZLOČINCOM ODKAZUJEM, BERTE SA ZO SLOVENSKA POKIAĽ NENI NESKORO.VERÍM TOMU ,ŽE KEĎ PÔJDE DO TUHÉHO SA NÁROD PRIPOJÍ K SLOVANU . SPOLUPRÁCA S RF JE PRE NÁS SAMOZREJMOSŤOU.

Kontakt

Slovan - Národný snem jednoty o.z.
Liešťany 468, 972 27 (okres Prievidza)

Telefón: +421 911 417 759
E-mail: slovan@snsj.sk

FB skupiny